Grandziowe Hou!

Dołączyłaś/eś niedawno. Daj znać. Poznamy się.
GrandeOW
Posty: 686
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 69 times
Wiek: 40

Większość z Was miałem okazję poznać online, a dodatkowo na prawdę sporą grupę poznałem w rzeczywistości, tak więc nie jest to przywitanie i nie zamierzam tego udawać. Na forum Wawarium jestem od początku jego istnienia - od 2018.01.16. Tak jak parę innych osób, od tamtej pory, włożyłem w tą inicjatywę bardzo dużo serca, chęci i przede wszystkim czasu. Uczestniczyłem w prawie wszystkich spotkaniach forumowych jak również w prawie wszystkich wystawach na które byliśmy zapraszani. Napisałem pierdyliard bardziej, bądź mniej dziwnych wiadomości, bardziej, bądź mniej przydatnych. Jak dowiedziałem się, że forum zostało zniszczone to cóż... żal, złość. Ale czasu się nie wróci, więc nic więcej w tym temacie nie będę pisał.

Startujemy od początku... ale nieee.... wróć.. Jakiego początku? Dlaczego wiecznie słyszę, że coś tu jest od początku? Przecież forum różni się raptem ilością wpisów i "zarejestrowanych" użytkowników. Powiedzmy, że był przesiew. Ludzie którzy tworzyli to forum (coś tam kiedyś napisali i dodali od siebie), albo już są zarejestrowani i działają, albo zrobią to w najbliższym czasie. Wystaw i wspomnień nikt nie zabrał. Wiedzy, która została tu przekazana też nikt nie zabrał. No może jest ona ograniczona dla nowych użytkowników, ale będzie to dodatkowy impuls, żeby coś więcej napisać, czy o coś zapytać, a nie tylko wejść przeczytać i wyjść. Lecimy dalej, a nie od początku.

PS. No i wreszcie po 3 latach udało się zmienić układ forum, który w moim odczuciu był totalnie nieprzejrzysty i nieprzyjazny i z którym starałem się walczyć.. Tylko żeby nie było, że to ja z zapałkami do Francji pojechałem..

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy tworzą to forum od tylu lat.
Johanna
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:52
3
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

I takie "przywitanie" mi się podoba :)
eva
Posty: 2180
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 485 times
Been thanked: 167 times

Witam sąsiada :)
Awatar użytkownika
inerkoma
Posty: 463
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 15:18
3
Been thanked: 26 times

@GrandeOW standardowo :)

A bleak garden to cry When my inamorato died...
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 433
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 69 times
Been thanked: 35 times

GrandeOW pisze: niedziela 21 mar 2021, 11:33 Tylko żeby nie było, że to ja z zapałkami do Francji pojechałem..
Kto jak kto ale Ty się na pożarach znasz ;)

A na serio, bardzo fajnie napisane.
Lecimy dalej!
GrandeOW
Posty: 686
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 69 times
Wiek: 40

Johanna pisze: niedziela 21 mar 2021, 12:44 I takie "przywitanie" mi się podoba
A miałem napisać, że tyle mnie widzieliście? Tak łatwo się nie dam :)
eva pisze: niedziela 21 mar 2021, 14:21Witam sąsiada
Nikt tego nie wie, ale może się mijamy na ulicy. Przydałoby się jakieś spotkanie co by poznać nowe twarze :)
eva
Posty: 2180
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 485 times
Been thanked: 167 times

@GrandeOW może nawet na schodach się mijamy, albo w żabce ;) Jakby co to ja jestem na Opaczewskiej niedaleko blue.
GrandeOW
Posty: 686
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 69 times
Wiek: 40

To ja trochę bliżej Narutowicza, ale nie wykluczone, że w Blue się mijamy, bo czasem tam bywam. No nic zostaje tylko spotkanie Wawariowe.
eva
Posty: 2180
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 485 times
Been thanked: 167 times

No i zawsze jakby coś było do wymiany (rybki, roślinki, nicienie etc.) to jednak blisko.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 23 mar 2021, 22:34
3
Lokalizacja: Glogau
Imię: Paulina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Wiek: 31

Witam i ja :)
ODPOWIEDZ