Dzień dobry

Dołączyłaś/eś niedawno. Daj znać. Poznamy się.
Awatar użytkownika
pkucaba
Posty: 38
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 21:41
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Dzień dobry. Nazywam się Piotr. Mam kosteczkę z krewetkami i chciałbym się tu pokręcić...
Awatar użytkownika
inerkoma
Posty: 463
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 15:18
3
Been thanked: 26 times

Cześć Piotrek :)
A bleak garden to cry When my inamorato died...
boro1
Posty: 820
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 12:22
3
Lokalizacja: Błonie
Has thanked: 37 times
Been thanked: 42 times
Wiek: 48

Siemka
Awatar użytkownika
krasnal
Posty: 192
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 23:34
3
Lokalizacja: Ulrtchów/Wola
Imię: Sławek
Has thanked: 14 times
Been thanked: 13 times
Wiek: 24

Jak ja Ciebie dawno nie widziałem/czytałem .
Witajjjjjjj
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

Cześć Piotrek :)
Awatar użytkownika
Psyho
Posty: 89
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 23:09
3
Been thanked: 7 times

Cześć Kucu
Adams2121
Posty: 408
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2021, 11:01
3
Imię: Tomasz
Has thanked: 43 times
Been thanked: 25 times

Witka
SHARK
Posty: 393
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:54
3
Imię: Borys
Has thanked: 14 times
Been thanked: 45 times

Siemka
Awatar użytkownika
AquaDreams
Posty: 206
Rejestracja: czwartek 18 mar 2021, 07:52
3
Lokalizacja: Tarchomin
Has thanked: 18 times
Been thanked: 21 times

Kucu ! Niech się uszczypnę :)
--------
Arek
Dein
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:55
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Ale czy Konie nadal zajmują się produkowaniem budek lęgowych dla wielkich nielotów?
Awatar użytkownika
pkucaba
Posty: 38
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 21:41
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Dein pisze: wtorek 23 mar 2021, 11:52 Ale czy Konie nadal zajmują się produkowaniem budek lęgowych dla wielkich nielotów?
Niestety niewiele się zmieniło, tylko budki jakby większe. Przybyło lat i doświadczeń... Uciekło wiele chwil niepotrzebnie.
Miło Cię widzieć.


I Was wszystkich czytać którzy pamiętają kucyka...
Awatar użytkownika
Winter
Posty: 125
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 11:31
3
Lokalizacja: Sadyba
Imię: Magda
Been thanked: 13 times

Witaj, kopę lat

Tapnięte

Tomasz3k
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 23:19
3
Has thanked: 3 times

To i ja się przywitam , cześć :)
Dein
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:55
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

pkucaba pisze: wtorek 23 mar 2021, 21:49 Niestety niewiele się zmieniło, tylko budki jakby większe. Przybyło lat i doświadczeń... Uciekło wiele chwil niepotrzebnie
Nie rozumiem tego "niestety" na wstępie. Większe budki są chyba lepsze?
Obejrzałem przez ten czas, który uciekł "niepotrzebnie", wiele dokumentów o strusiach afrykańskich, emu, kazuarach i nandu, a nawet ich wymarłych przodkach. Teraz mi się wydaje, że te poprzednie budki, które wydawały mi się luksusowe, nadają się co najwyżej dla kiwi, chociaż one są bardzo nieśmiałe i w ogóle mogłyby nie skorzystać.
Jest jak z akwariami - zazwyczaj budki im większe, tym lepiej dla ptaka. Zwłaszcza struś afrykański lubi się nadymać i rozkładać nadmiernie krzydła na boki.
Wspaniale, że się rozwijasz i zdobywasz doświadczenia w tak ważnej dziedzinie <3

P.S. Czas to gupi siusior. Leci na złamanie karku. Jakby ostatnio coraz szybciej. Tym milej obaczyć duchy przeszłości.
Awatar użytkownika
Paula
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 23 mar 2021, 22:34
3
Lokalizacja: Glogau
Imię: Paulina
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times
Wiek: 31

Witam i ja :)
Awatar użytkownika
pkucaba
Posty: 38
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 21:41
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Dein pisze: środa 24 mar 2021, 08:51 Czas to gupi siusior. Leci na złamanie karku. Jakby ostatnio coraz szybciej.
Też mam takie wrażenie. Ostatnio sprawdzałem czy szczoteczka faktycznie odlicza 2 minuty. Byłem przekonany, że oszukuje by oszczędzać baterie, albo jest w zmowie z dentystą. Ale, nie... 2 minuty to dwie minuty z zegarkiem.
No chyba, że zegarek w telefonie też jest z nimi w układzie. I wszyscy kradną mi (nam) ten czas.
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

@Dein ”Czas to gupi siusior. Leci na złamanie karku.”

Filozofowie latami się starali opisać naturę czasu. Tymczasem tu prosto zwięźle i na temat. Nic dodać, nic ująć :)

PS: cytowanie mi się zepsuło po pożarze.
Dein
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:55
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

To chyba po zielonej herbacie mi się tak robi. Czuję się wtedy jak 120-letni oświecony Chińczyk i krótko po opróżnieniu szklanki przychodzą mi do głowy refleksje na poziomie. Staram się nie pić za dużo, bo mnie to przeraża, kiedy jestem taki stary i wygadany na tematy egzystencjalne.
Dein pisze: środa 24 mar 2021, 08:51No chyba, że zegarek w telefonie też jest z nimi w układzie. I wszyscy kradną mi (nam) ten czas.
Tak może być. Zwróć uwagę, że w niektórych sklepach można kupić i telefony i szczoteczki i nie wydaje mi się, żeby to był przypadek.
Awatar użytkownika
pkucaba
Posty: 38
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 21:41
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

eva pisze: sobota 27 mar 2021, 08:52 @Dein ”Czas to gupi siusior. Leci na złamanie karku.”

Filozofowie latami się starali opisać naturę czasu. Tymczasem tu prosto zwięźle i na temat. Nic dodać, nic ująć :)
Tak to istotnie celne.
Dein pisze: sobota 27 mar 2021, 11:25 Tak może być. Zwróć uwagę, że w niektórych sklepach można kupić i telefony i szczoteczki i nie wydaje mi się, żeby to był przypadek.
Cholewa, to faktycznie potwierdza moją teorię spisku. Może to wpływ książki którą ostatnio czytałem - Pod kopułą Stephena Kinga - ktoś się [z] nami bawi.
Dein
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:55
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Nie chcę Ci tu spamować, Kucyku, ale chciałbym tylko dodać, że masz całkowitą rację z tą książką. Tzn. mnie się wydaje, że nie jest istotne, że to akurat ta książka, a nie inna. Niestety książki ogólnie robią człowiekowi bałagan pod kopułą, nawet jeśli nie noszą tytułu "Pod kopułą". Same w sobie są narzędziem manipulacji, niezależnie od tego, czy opowiadają otwarcie o manipulacjach.
Ja już nie czytam książek, ponieważ jestem podatny na różne sugestie, mam percepcję o konsystencji kisielu, bardzo szybko zaczyna mi się mieszać rzeczywistość z fikcją i tracę ostrość widzenia dosłownie i w przenośni. Utrapienie.
Ty też jesteś bardzo wrażliwy, więc nie radzę Ci czytać. Czytanie cudzych wynurzeń jest jak gwałt na niewinnym, zdrowym umyśle.
Awatar użytkownika
pkucaba
Posty: 38
Rejestracja: środa 17 mar 2021, 21:41
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Piotr
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Dein pisze: wtorek 30 mar 2021, 09:36 Ty też jesteś bardzo wrażliwy, więc nie radzę Ci czytać.
Nawet nie czytam, ja słucham. Czasem to miazga jak mi rozdział przez przypadek przeskoczy. Podwójny bałagan - gubię się i w książce i w rzeczywistości. Wolę czytać, bo mam większą władzę.
Dein pisze: wtorek 30 mar 2021, 09:36 Nie chcę Ci tu spamować, Kucyku, [...]
Nie spamujesz, to kącik powitalny. To i porozmawiać chyba można. Chyba, że władza zabrania... i ma być:
- Cześć nazywam się Piotr i mam akwarium.
- Cześć
- witaj
- bry
...itd.
Dein pisze: wtorek 30 mar 2021, 09:36 Same w sobie są narzędziem manipulacji, niezależnie od tego, czy opowiadają otwarcie o manipulacjach.
Myślę, że jesteśmy otoczeni manipulacją. Jeśli weźmiemy pod uwagę dzisiejsze możliwości techniczne zdecydowanie jest to przerażające. Nie mówię o herezjach jak chipy w szczepionkach... Mówię ogromie profilowanej informacji.
Jesteśmy cennym źródłem informacji, które poddane analizie wracają do nas pod różną postacią.
Dein
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:55
3
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

A niech to! Jesteś najmądrzejszym kucykiem na forum, a może nawet w Polsce!
<3
ODPOWIEDZ