Akwarium na zamówienie

Różne aspekty akwarystyki.
Lilek
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2021, 12:46
2
Imię: Arkadiusz
Been thanked: 6 times

Szykuję się do nowego zbiornika, ma to być zbiornik otwarty, chciałbym polerowane krawędzie i oczywiście przezroczysty silikon. Będzie to przekładka mojej "Amazonki" (może ktoś kojarzy) i jej mały update, obecne akwarium będzie do oddania. Macie propozycje co do firmy, która dobrze wykona taki zbiornik? 140x40x40 szkoło 10 mm bez wzmocnień.
Lucas
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2021, 21:29
2
Lokalizacja: Białołęka
Imię: Łukasz
Has thanked: 33 times
Been thanked: 2 times

Lilek pisze: poniedziałek 12 lip 2021, 20:26 Szykuję się do nowego zbiornika, ma to być zbiornik otwarty, chciałbym polerowane krawędzie i oczywiście przezroczysty silikon. Będzie to przekładka mojej "Amazonki" (może ktoś kojarzy) i jej mały update, obecne akwarium będzie do oddania. Macie propozycje co do firmy, która dobrze wykona taki zbiornik? 140x40x40 szkoło 10 mm bez wzmocnień.

Ja robiłem u http://akwarlux.pl - co do szkła jak i klejenia nie ma się czego przyczepić.
Irytował mnie nieco czas i kontakt, ale jestem pod tym względem raczej wymagający także pewnie większość nie dostrzeże tutaj żadnego problemu, a nawet pochwali właściciela za dobry kontakt.

Zapytanie przez email czy telefon - wycena sprawna.

Jak szukałem dla siebie - cena była dużo lepsza niż zdecydowana większość rynkowa + z racji na to, że to Łomianki to odpadły mi koszty transportu z drugiego końca Polski.

Właściciel nie robi tego osobiście - ma firmę która dla niego wykonuje zbiorniki.

Przy wycenie możesz wspomnieć o poleceniu - może wpłynie to korzystnie na ofertę :)
Lilek
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2021, 12:46
2
Imię: Arkadiusz
Been thanked: 6 times

Lucas pisze: wtorek 13 lip 2021, 20:17 Ja robiłem u http://akwarlux.pl - co do szkła jak i klejenia nie ma się czego przyczepić.
Irytował mnie nieco czas i kontakt, ale jestem pod tym względem raczej wymagający także pewnie większość nie dostrzeże tutaj żadnego problemu, a nawet pochwali właściciela za dobry kontakt.

Zapytanie przez email czy telefon - wycena sprawna.

Jak szukałem dla siebie - cena była dużo lepsza niż zdecydowana większość rynkowa + z racji na to, że to Łomianki to odpadły mi koszty transportu z drugiego końca Polski.

Właściciel nie robi tego osobiście - ma firmę która dla niego wykonuje zbiorniki.

Przy wycenie możesz wspomnieć o poleceniu - może wpłynie to korzystnie na ofertę
Lilek
Posty: 29
Rejestracja: poniedziałek 05 kwie 2021, 12:46
2
Imię: Arkadiusz
Been thanked: 6 times

Czy mógłbyś wrzucić zdjęcie klejenia i polerowanej krawędzi?
Limak86
Posty: 375
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 16:32
3
Has thanked: 10 times
Been thanked: 130 times

Ja swoje ostatnie morskie 160L z panelem zamawiałem w eRybce.
Dobry kontakt, w miarę szybko, super klejenie i chyba nieźle obrobione krawędzie (chociaż tu nie jestem ekspertem).
Jak odbieralem swoje widziałem końcówkę klejenia zbiornika ok 800 a może i 1000L i to z jakimiś kominami itp, szczerze mówiąc było to najlepiej wykonane akwa tych rozmiarów jakie widziałem.
Co do ceny to ciężko mi powiedzieć, chyba tani nie są... ale z drugiej strony wysoka jakość.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

[650L] Labirynty Azji Południowej...
[160L] Szybko płynące wody Azji...
[160L] Mała rafa...
Lucas
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 03 maja 2021, 21:29
2
Lokalizacja: Białołęka
Imię: Łukasz
Has thanked: 33 times
Been thanked: 2 times

Lilek pisze: wtorek 13 lip 2021, 22:16 Czy mógłbyś wrzucić zdjęcie klejenia i polerowanej krawędzi?
klejenie tak, ale mam ciężko z czasem, spróbuje jutro. Polerowana krawędź raczej niestety nie ma opcji, musiałbym pokrywę podnieść, a ta swoje waży.
ODPOWIEDZ