Sklep Clarias

Tutaj umieszczamy nasze opinie o sklepach zoologicznych - te dobre i te złe

Adams2121
Imię: Tomasz
Pochwalił: 107 razy
Został pochwalony: 38 razy

26 mar 2020, 17:00

Napiszę to ogólnie odnośnie "zaopatrzenia" .

Tak się właśnie dzieje jak się handluje towarem którego nie ma na stanie - dotyczy to całego handlu. Zwłaszcza allegro ale też większość sklepów a nawet hurtownie na ten tryb pracy przechodzi - z różnych gałęzi handlu.

Pada transport - a efekty widać na dłoni .
Awatar użytkownika

inerkoma
Imię: Konrad
Pochwalił: 75 razy
Został pochwalony: 192 razy
Kontakt:

26 mar 2020, 17:24

Off Topic
codedan pisze:
26 mar 2020, 16:47
Serio dajecie ludziom upomnienie za dyskusję na forum?! :)
Nieźle tutaj macie
codedan, do Twojej wiadomości - upomnienie było za coś zupełnie innego. A za dyskusję owszem też można. Sam przecież wiesz co się stało z Twoimi poprzednimi kontami na forum : viewtopic.php?p=72457#p72457 Może zwyczajnie zareklamuj
codedan pisze:
26 mar 2020, 16:47
temporalis
zamiast robić jakieś dziwne podchody - nie rozumiem Cię gościu.
A bleak garden to cry when my inamorato died...
Awatar użytkownika

Nanakamado
Imię: Michał
Pochwalił: 14 razy
Został pochwalony: 9 razy

06 maja 2020, 12:29

To może wracając do tematu ostatnio robiłem zamówienie przez internet w Clariasie i było bez problemowo w dwa dni u mnie.

Raz mi podpadli, bo dostałem nie pełne zamówienie żywego żarcia (trochę siara, jak trzeba zamówić w poniedziałek, żeby móc odebrać w piątek), ale tutaj jestem trochę spaczony, bo dla mnie są jednak na końcu świata, z drugiej strony oferują żywe jedzenie tanio i różnorodnie, więc to się im liczy z kolei na plus.

Generalnie mimo jakiś słabszych momentów (wszystkim się zdarza) sklep oceniam bardzo pozytywnie.
I'm not an animal lover if that means you think things are nice if you can pet them, but I am intoxicated by animals.
David Attenborough

Jarzy
Imię: Paweł
Pochwalił: 37 razy
Został pochwalony: 22 razy

09 wrz 2020, 14:40

Jakiś czas temu nie wytrzymałem i kupiłem 2 wymwrzone gupiki cobry (podpisane jako mix,więc taniej). Na dzień dobry moli ogryzły im ogony. Wszystkie poprzednie gupiki padły po takim ataki. A te nie! Pływają z prawie odrośniętymi ogonami jakby nigdy nic. Kupiłem u nich też kirysy pandy oraz sumiki szkliste-wszystkie żyją do tej pory i mają się świetnie. Żywiec mają pryma sort.
Kolekcjoner wiader.

128l guardian: start 15.12.2019. Filtr Ikola 250.
ODPOWIEDZ