(s) Orteza dla psa nowa-paragon ADMIRAŁ

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika

Autor
falco
Imię: falco

(s) Orteza dla psa nowa-paragon ADMIRAŁ

#1 Post autor: falco » 15 mar 2018, 15:37

Jeśli ogłoszenie się nie nadaje, proszę je usunąć, nie ukrywam, że chciałbym odzyskać choć ułamek kasy z leczenia KJ-a, ale zrozumiem, jeśli nie pasuje.

Na początku chciałbym jeszcze raz cholerrrnie gorrrąco podziękować wszystkim i każdemu z osobna, którzy interesowali się losem mojego ukochanego przyjaciela, KJ-a.

Jednocześnie daję znać, że po cholernie skomplikowanych operacjach (nie zliczę lekarzy, ilu odwiedziłem, skutecznej operacji podjął się tylko jeden...), wielomiesięcznej rehabilitacji (całość trwała ok 2.5 roku...), setkach (dosłownie, bo zmieniane były kilka razy dziennie-moja Rodzicielka włożyła całe serce w opiekę) opatrunków, KJ dzielnie i mimo ułomności (ma 3 i 1/4 łapki) z wesołą miną dzielnie kuśtyka, a nawet próbuje po kilka metrów "biegać". :music-rockon:

Oczywiście leczenie trwa nadal (min. 1 wizyta w tygodniu), bo doszły inne rzeczy, osłabienie organizmu po wielu narkozach, farmakologii, wiek też swoje dokłada, ale najważniejsze, że psu wróciła radość życia, bo kur...i ból dosłownie było widać w każdym spojrzeniu i zachowaniu.

Tym samym chciałbym sprzedać ortezę, którą zamówiłem, może przyda się innemu psiakowi.

Orteza jest nowa (paragon - 420zł) z pełną uprzężą, była tylko przymierzana, ale KJ nie chciał zaakceptować, na szczęście sam zaczął stawiać nowe, pierwsze kroki, więc po kilku próbach zaryzykowałem i stwierdziłem, że nie będzie potrzebna. Udało się :!:

Szczegóły w ogłoszeniu.

Dla Forum 300zł z przesyłką (bez pobrania) lub 290zł z odbiorem u mnie w K-J przy okazji Wawa (Mokotów).
Jeśli ktoś/coś, proszę o kontakt na pw lub przez ogłoszenie.
Pozdr! falco
Pustkowie... MO

ODPOWIEDZ