Zamiana mieszkania 4 pok > 2 pok (Wawa lub okolice)

Awatar użytkownika

Autor
falco
Posty: 1703
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:17
Imię: falco
Pochwalił: 27 razy
Został pochwalony: 51 razy

02 sie 2019, 09:28

Siema,
jak w temacie a dokładniej mówiąc...

Czasem pojawiają się u nas dziwnej treści ogłoszenia, więc dołączam wpis na życzenie Rodzicielki, która zapragnęła zamienić większe mieszkanie na mniejsze (z sutą dopłatą, a co!).

Szczegóły rzecz jasna bezpośrednio, tymczasem podaję kilka wskazówek.

W zamian za:
- 4 pokoje 65m2 + 2x piwnica, 3 (ostatnie) piętro, duży balkon, widna kuchnia, osobna łazienka i toaleta, solidne budownictwo (żadna developerka ani wielka płyta). Samo serce zielonego Mokotowa, cisza (osiedlowa uliczka), duże przestrzenie, parki, jednocześnie w bardzo bliskim zasięgu wszystkie niezbędne sklepy, szkoły, przedszkole, instytucje, itp. Bez zadłużenia, pełna dokumentacja, własność wraz z gruntem, BDB połączenia komunikacyjne z całą Wawą.

Szuka się:
- 2 pokoje + piwnica lub garaż, 1, góra 2 piętro (chyba, że z windą, to może być ciut wyżej), preferowana niska zabudowa (bez wielkiej płyty i mrówkowców). Lokalizacja* nie jest ustalona, ale muszą być zielone okolice do spokojnych spacerów z psem (1 trawnik 10x10m, to nie jest teren zielony) oraz podstawowe sklepy, BDB połączenia z całą Wawą.

Jeśli ktoś/coś, bardzo proszę o kontakt> 5zero5dwa8siedem6trzy6 lub mfalco(@)wp.pl

Ewentualnie proszę się podzielić informacją gdzie najlepiej szukać/ogłaszać sprawy dot. mieszkań, bo miejsc w sieci jest dużo ale, to dla mnie nowy temat i nie chciałbym się rozdrabniać na małe czy niepopularne serwisy. Dziękuję.
* Mini (naprawdę mini) domek w okolicach Wawy też wchodzi w grę, ale musi być świetne połączenie komunikacyjne z Wawą.
Pozdr! falco
Pustkowie...

#KJ, łapka w górę!
ODPOWIEDZ