ZooEgzotyka 4 gudnia 2022r. - bilety za 1 zł dla forumowiczów

Wydarzenia i spotkania, w których uczestniczymy.
Awatar użytkownika
mario_s
Posty: 405
Rejestracja: sobota 11 wrz 2021, 21:48
2
Lokalizacja: Ochota
Has thanked: 44 times
Been thanked: 23 times

ja byłem koko g. 10, stanie w kolejce było na 30-40min ale ogólnie podobało się :) Niestety jest ograniczenie na liczbę ludków (wydanych zetonow) w środku wiec trzeba czekać aż ktoś wyjdzie z hali i je zwróci.

Z tego co widziałem to kolejki są za każdym razem wiec widocznie są powody ze organizatorzy mimo to dalej wybierają OSiR na Siennickiej ;)

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Keysi
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2021, 20:45
2
Imię: Keysi
Has thanked: 1 time

A moim zdaniem to była najkrótsza kolejka w jakiej stałam i bardzo szybko szła. I prawie zawsze jestem koło 10.00-10.30
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Keysi pisze: niedziela 04 gru 2022, 19:09 A moim zdaniem to była najkrótsza kolejka w jakiej stałam i bardzo szybko szła. I prawie zawsze jestem koło 10.00-10.30
OK gratulacje! - widocznie "śpiochy" takie jak ja które docierają około południa... to jednak za karę muszą odstać swoje.

A krótka tzn. jak długa? ja którym zakręcie się zaczynała? :)

ps.
@Keysi a masz jakąś fotorelację? Coś fajnego wpadło w oko? a może już coś w necie jest opublikowane z wystawy?
Keysi
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2021, 20:45
2
Imię: Keysi
Has thanked: 1 time

denkmal pisze: niedziela 04 gru 2022, 19:18 ja którym zakręcie się zaczynała? :)
Za tym blokiem na pierwszym planie , zawijała tylko w podkowę , żadnych serpentyn nie było , jakieś pół godzinki i już z kolegą byliśmy w środku.
Keysi
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2021, 20:45
2
Imię: Keysi
Has thanked: 1 time

denkmal pisze: niedziela 04 gru 2022, 19:18 @Keysi a masz jakąś fotorelację? Coś fajnego wpadło w oko? a może już coś w necie jest opublikowane z wystawy?
Nie robiłam żadnych zdjęć , ale widziałam dwóch ludków co latało z kamerami , nawet jakiś wywiad z kimś przeprowadzono.
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Keysi pisze: niedziela 04 gru 2022, 19:39
denkmal pisze: niedziela 04 gru 2022, 19:18 ja którym zakręcie się zaczynała? :)
Za tym blokiem na pierwszym planie , zawijała tylko w podkowę , żadnych serpentyn nie było , jakieś pół godzinki i już z kolegą byliśmy w środku.
Wow - nieźle, to skoro w godzinę otwarcia już jest kolejka wokół bloku "na podkowę" ... to o której rano piersi ludkowie się ustawiają?
No ale fakt, to świadczy o tym, że imprez tego typu mocno brakuje... no albo kampania reklamowa poszła na szóstkę :)
Keysi
Posty: 32
Rejestracja: niedziela 18 kwie 2021, 20:45
2
Imię: Keysi
Has thanked: 1 time

Wcześniej bywały dłuższe kolejki , no ale rano było zimno , może dlatego.
Jarzy
Posty: 1058
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 00:44
3
Has thanked: 61 times
Been thanked: 64 times

Czy ktoś ogarnia jaka firma prezentowała morszczyznę?
Adams2121
Posty: 408
Rejestracja: poniedziałek 22 mar 2021, 11:01
3
Imię: Tomasz
Has thanked: 43 times
Been thanked: 25 times

@Jarzy
Globalcoral.eu - jeśli się nie mylę

Kolejki coraz dłuższe są - z tego co widzę, ale warto chyba coraz bardziej
marking
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:38
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Mariusz
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Zarówno akwarystyka, jak i terrarystyka są pięknie rozwinięte i rozwijają się nadal, jest coraz więcej wystawców akwarystycznych, jak najbardziej warto się wybrać na to wydarzenie, bo jest co obejrzeć, a dla zainteresowanych także kupić.
Zapraszam na wideo relację z ZOOEGZOTYKI z niedzieli, 4 grudnia :). Oczywiście nie znajdziecie w niej wszystkich stoisk i zwierząt, bo film musiałby być bardzo długi.
Dostępna pod linkiem na YT:
https://youtu.be/1ec0qAySq7I
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU - portal informacyjny
www.CoralPlanet.eu - sklep z akwarystyką morską
GrandeOW
Posty: 676
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 67 times
Wiek: 40

Ja również uważam, że giełda się rozwija - i ta akwarystyczna i terrarystyczna. Kolejki są i były i to na pewno jest wyznacznik tego, że można kupić bądź nawet obejrzeć sporo ciekawego towaru czy zwierząt. Powtórzę się pewnie, ale poza tym, że można coś kupić to przede wszystkim można zamienić parę słów z hodowcami. Tak było i tym razem.

Z giełdy wróciłem z nowymi zwierzakami Minervą i Albusem.

Zdjęcie powinno być [18+] bo zanim dobrze się zadomowiły to strzeliły mały numer na nowych włościach.
Zdjęcie 1.jpg
Awatar użytkownika
Psyho
Posty: 89
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 23:09
3
Been thanked: 7 times

Hej
Planowane są zniżkowe bilety na luty ?
ODPOWIEDZ