Pieseły :)

Awatar użytkownika

waldas
Imię: Waldek
Pochwalił: 30 razy
Został pochwalony: 40 razy

06 mar 2020, 10:16

Przyszedł chyba czas i u mnie w domostwie na psa... syn już tak męczy o pupila że nie da rady już się od tego odgonić. Robiąc od jakiegoś czasu research w necie jaka rasa byłaby odpowiednia do naszych warunków padło na Cavaliera. Wszędzie w opisach zwracają uwagę aby uważać na "złych" hodowców, nie mając totalnie doświadczenia i pojęcia na ten temat (moje doświadczenia z dzieciństwa to kundle a nie rasowe psy) - to czy ktoś może polecić jakiegoś porządnego hodowcę? Jeszcze jedna uwaga - nie poszukuję psa z rodowodem za 3-4k...
Awatar użytkownika

falco
Imię: falco
Pochwalił: 27 razy
Został pochwalony: 50 razy

06 mar 2020, 22:04

Miro pisze:
04 mar 2020, 20:09
falco, dobrze że KJ ma Ciebie
Wiadomo, że pies domowy jest uzależniony od Swojego opiekuna, ale powiem inaczej, dobrze, że... ja mam KJ-a...
Od szczeniaka a to już 14.5 lat wprowadza bezcenny uśmiech w domu, podnosi na duchu w słabych chwilach, towarzyszy niemal zawsze i wszędzie niczego nie oczekując w zamian... Może tylko... michy... Symboliczna cena, za to co wnosi do życia, choć owszem w chorobie jest ciężko, ot teraz role się odwróciły...

Widok, gdy po kilku dniach na kroplówkach (jutro chyba ostatnia partia!) powolutku ale... Sam kroczek po kroczku znów pokonuje schody na 3 piętro - absolutnie nie ma żadnej ceny!!!
Lea pisze:
04 mar 2020, 20:37
Biedny KJ i biedny Ty Falco
Bardzo Wam współczuję
Dzięki wielkie, Sama wiesz jak jest, też jesteś Psiara z krwi i kości!
W kółko wszystkim powtarzam - nie jest biedny, jest dzielny, waleczny, charrrakterny!!! Nie daje się, mimo słabości ciała.
Tygrys pisze:
05 mar 2020, 19:42
KJ wracaj do zdrowia, wrazie czego mój tofik zawiezie kJ do doktora
Tygrys, rozczuliłeś mnie, a zwłaszcza ofiarny Tofik.

Dzięki raz jeszcze za wpisy od osób, którym nie jest obcy psi los.

Za jakiś czas pozwolę sobie wrzucić kolejne zdjęcia.
Zdrówka dla Waszych futrzanych Przyjaciół!
Pozdr! falco
Pustkowie...

#KJ, łapka w górę!
Awatar użytkownika

falco
Imię: falco
Pochwalił: 27 razy
Został pochwalony: 50 razy

07 mar 2020, 09:28

Pozdr! falco
Pustkowie...

#KJ, łapka w górę!