25l małej rybki

Nasze aranżacje oraz ich mieszkańcy.
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

Akwarium 25 l. Aquael Classic Box 40. Led 7 W. Założone w październiku. Podłoże żwirek kwarcowy ceramiczny (chyba), brązowy. Jałowy. Tylko epifity i rośliny na taflę. Liście, szyszki.
Filtr Kaskada fzn1. Grzałka obecnie Aquael ultraheater. 28 stopni C.
Życie: Tori (samiczka Betta Splendens) kupiona w kwietniu tego roku, kiełże, ślimaki wszelkie, Tylomelanie.
Akwarium wygląda lepiej niż na zdjęciu, jakoś zdjęcia akwariów wychodzą mi słabo (nie wiem dlaczego, bo Wam wychodzą piękne). Sztuczna ozdoba - zwykle nie lubię, ale nie mogłam się powstrzymać. Ogromnie mi się spodobał. Budda jest firmy happet z przeznaczeniem do akwariów. Dodam, że akwarium bardzosię podoba rybce, a to w sumie najważniejsze ;)
IMG_3879.jpeg
IMG_3892.jpeg
IMG_3957.jpeg
IMG_3974.jpeg
IMG_3952.jpeg
IMG_3935.jpeg
Ostatnio zmieniony niedziela 19 lis 2023, 12:26 przez eva, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Poranna Witaj Zmiano
Posty: 469
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 08:33
3
Has thanked: 79 times
Been thanked: 28 times

Dobre foty, nie ujmuj sobie. :)
Szkło wyczyszczone do perfekcji, chciałem zrobić zdjęcie swojego zbiornika, ale ryb nie widać tak mam zasyfione szyby, nawet żyletka nie za bardzo ten brud rusza. ;)
Kiedyś. Nie ma takiego dnia tygodnia.
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

Poranna Witaj Zmiano pisze: niedziela 19 lis 2023, 10:59 Dobre foty, nie ujmuj sobie. :)
Szkło wyczyszczone do perfekcji, chciałem zrobić zdjęcie swojego zbiornika, ale ryb nie widać tak mam zasyfione szyby, nawet żyletka nie za bardzo ten brud rusza. ;)
Mam słabe światła w akwariach, więc może dlatego szyby nie glonią się tak szybko. Przeczyszczenie od czasu do czasu przedniej (tylko przedniej) szyby całkowicie wystarcza. I czyścik od Flower fish bardzo polecam.
ODPOWIEDZ