Hobby protogen

Racjonalnie żywienie naszych pupili. Przepisy, porady.
DanielP
Posty: 548
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 22:43
3
Has thanked: 51 times
Been thanked: 102 times

Powoli przymierzam się do hodowli pierwotniaków dla moich okończyków. Ktoś używał tego preparatu? Jakie macie z nim związane doświadczenia?
LGC
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 04 sty 2022, 17:48
2
Imię: Maciej
Has thanked: 45 times
Been thanked: 25 times

Cześć, sam nie używałem tego środka, ale znajomi lata temu korzystali. Jednym się udawało pantofelka z niego rozpropagować, innym nie udało.

Jeśli odezwiesz się do mnie po majówce, to Protogen nie będzie Ci potrzebny, bo dostaniesz gotową porcję zarodową, czystej kultury pantofelka z super nieskomplikowaną "instrukcją obsługi", z którą sobie poradzisz ;)
DanielP
Posty: 548
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 22:43
3
Has thanked: 51 times
Been thanked: 102 times

Już zakupiłem produkt w promocyjnej cenie więc spróbuję z nim swoich sił ale chętnie skorzystam z Twojej oferty! Już nie mogę doczekać się Twojej porcji zarodowej i ,,nieskomplikowanej instrukcji obslugi":-):-)
LGC
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 04 sty 2022, 17:48
2
Imię: Maciej
Has thanked: 45 times
Been thanked: 25 times

;)
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

@LGC pantofelka nie widać chyba gołym okiem? Skąd wiadomo, że się go ma? Naprawdę jestem ciekawa skąd wiadomo czy udało się wyhodować, czy np. kultura padła. Coś tam widać?
LGC
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 04 sty 2022, 17:48
2
Imię: Maciej
Has thanked: 45 times
Been thanked: 25 times

eva pisze: środa 26 kwie 2023, 07:57 @LGC pantofelka nie widać chyba gołym okiem? Skąd wiadomo, że się go ma? Naprawdę jestem ciekawa skąd wiadomo czy udało się wyhodować, czy np. kultura padła. Coś tam widać?
Dementuję, widać ;)

Zrobiłem sobie pantofelka z siana i starej wody z awka - ten jest super drobniutki, taka mgiełka.
Ale mam też kulturę Pantofelka, który jest naprawdę duży, naprawdę widać tego malutkiego stwora ;)
Wykarmiałem nim w pierwszych dniach narybek Badis badis, Dario dario, Sundadanio axelrodi, czy bojownika - czyli jest wystarczający mały, ale widoczny ;)
Awatar użytkownika
Poranna Witaj Zmiano
Posty: 469
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 08:33
3
Has thanked: 79 times
Been thanked: 28 times

Jak macie taką możliwość to poproszę o zdjęcia hodowli i zdjęcia makro.
Kiedyś. Nie ma takiego dnia tygodnia.
LGC
Posty: 81
Rejestracja: wtorek 04 sty 2022, 17:48
2
Imię: Maciej
Has thanked: 45 times
Been thanked: 25 times

Tutaj moje krótkie video sprzed iluś lat, słabym telefonem ;)

ODPOWIEDZ