Piasek Darjo wrócił :)

Dobór podłoża oraz nawozów. Przepisy, porady.
Frosch
Posty: 32
Rejestracja: piątek 26 mar 2021, 22:09
3
Imię: Krzysztof
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Cześć, na forum przed kraksą był temat o piaskach. Chciałbym poinformować, że piasek Darjo Garden (podobny do ZEW-a, ale trochę drobniejszy) wrócił. Dobry do BW. @DanielP Może Cię zainteresuje?
https://allegro.pl/oferta/piasek-do-pia ... 0560789795
Muszę przy okazji polecić piasek z wydmy z okolic Kampinosu - drobny i dość ciemny. Piskorki i kiryski go uwielbiają. Myślę, że pielęgniczki też by go polubiły.
Awatar użytkownika
cinek1916
Posty: 409
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 21:56
3
Has thanked: 67 times
Been thanked: 34 times

Za pierwszym razem przeczytałem " piesek Darjo" i się zastanawiam o co chodzi... :lol:
Frosch
Posty: 32
Rejestracja: piątek 26 mar 2021, 22:09
3
Imię: Krzysztof
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Gdyby piesek się znalazł to też byłaby dobra wiadomość :)
DanielP
Posty: 548
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 22:43
3
Has thanked: 51 times
Been thanked: 102 times

Dzięki za informację. Kiedyś już go kupowałem a później nie było już tej oferty.
Frosch
Posty: 32
Rejestracja: piątek 26 mar 2021, 22:09
3
Imię: Krzysztof
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

DanielP pisze: środa 14 kwie 2021, 23:53 Dzięki za informację. Kiedyś już go kupowałem a później nie było już tej oferty.
Też go mam. ZEW był trochę grubszy, ale i w Darjo rosną kryptokoryny, więc nie jest źle. Zdążyłem już jakiś czas temu zamówić drobny piasek "akwarystyczny" z Allegro, tak to bym kupił Darjo (pewnie i tak kupię jeden worek na zapas). Miałem restartować 350L (żwir i ziemia) i dać właśnie piasek, ale poczekam, bo możliwe, że za 2 lata będę się przeprowadzał, a nie chce mi się dwa razy robić restartu sporego baniaka. Niech rośliny sobie rosną spokojnie do tego czasu - kryptokoryny nie lubią przesadzania.
ODPOWIEDZ