Ekotester

Awatar użytkownika

Autor
duch amazonski
Posty: 1119
Rejestracja: 25 maja 2018, 21:43
Lokalizacja: LUBLIN
Imię: DAREK
Pochwalił: 154 razy
Został pochwalony: 54 razy
Kontakt:

10 wrz 2019, 17:57

Ciekawe czy się bedzie nadawać rownież do akwarystyki?

https://www.srtech.pl/sklep/ekotester-s ... z8QAvD_BwE

Co potrafi?

Soeks Ecovisor F4 to przede wszystkim tester żywności - sprawdzi właściwości zdrowotne surowych, nieprzetworzonych warzyw, owoców ryb i mięsa. Dzięki dodatkowej funkcji dedykowanej rodzicom pozwoli na zapewnienie najwyższej jakości jedzenia dla dzieci. Dzięki testowaniu produktów i możliwości wyboru tych najlepszych będzie niezastąpiony w dbaniu o zdrowie całej rodziny. Pomiary wykonane urządzeniem na mięsie pozwalają określić czy było one nastrzykiwane substancjami konserwującymi. Korzystając z testera można określić jak dużo środków chemicznych znajduje się w naszych owocach, warzywach, mięsie czy rybach. Jeżeli ich poziom znacznie przekracza normę nie należy spożywać danego produktu. Dotyczy to zwłaszcza dzieci, alergików, kobiet w ciąży i osób z chorobami układu pokarmowego.

Unikalna sonda pobiera znacznie więcej informacji niż w innych tego typu urządzeniach. Posiada czujnik temperatury produktu oraz 5 elektrod co pozwala na dotychczas nieosiągalną precyzję pomiaru w każdej temperaturze (inne urządzenia wymagają

Ecovisor F4 sprawdzi promieniowanie jonizujące mogące uszkadzać komórki i prowadzić do chorób nowotworowych... Urządzenie posiada wbudowany miernik Geigera-Müllera SBM-20-01

Urządzenie przetestuje promieniowanie elektromagnetyczne które nas otacza i na które narażony jest praktycznie każdy z nas.

A to nakciekawsze
Dzięki testerowi sprawdzimy ilość substancji rozpuszczonych w wodzie (zanieczyszczeń) dzięki czemu można określić czy woda w naszym kranie może spowodować odkładanie się kamienia w organizmie. Jeśli posiadamy filtr wody będziemy mogli sprawdzić na ile skutecznie działa.

... Urządzenie samo kalibruje się przed wykonaniem pomiaru dlatego nie wymaga żadnych przeglądów serwisowych.
„Życia nie mierzy się sumą oddechów, a ilością chwil, które zapierają dech..”
------------------------------
KSU- Wygnany z raju.
Awatar użytkownika

ahr
Posty: 1003
Rejestracja: 09 sty 2018, 17:59
Imię: Piotr
Pochwalił: 14 razy
Został pochwalony: 89 razy

10 wrz 2019, 18:05

Raczej kupa w połączeniu z ultradźwiękowo-ozonową myjką do marchewki...
"I may be an idiot, but I'm not stupid"
ODPOWIEDZ