Zoo Zamość budynek Akwarium oraz jego ZAPLECZE!

Różne aspekty akwarystyki.
marking
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:38
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Mariusz
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

Hej Akwaryści! :)
Zobaczcie Akwaria ZOO w Zamościu oraz zaplecze (FILM 4K)! :)
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU - portal informacyjny
www.CoralPlanet.eu - sklep z akwarystyką morską
DanielP
Posty: 548
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 22:43
3
Has thanked: 51 times
Been thanked: 102 times

Dzięki Mariusz za kolejny świetny film! Może warto by było, aby administratorzy forum stworzyli wątek z akwariami, z polskich ogrodów zoologicznych itp ?
GrandeOW
Posty: 676
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 67 times
Wiek: 40

Również dzięki. W zeszłym roku byłem w Zamościu ale pogoda nie była sprzyjająca i ostatecznie odpuściliśmy wizytę w ZOO. Myślę że przy następnej okazji zajrzę i obejrzę rybole na żywo.
marking
Posty: 84
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:38
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Mariusz
Has thanked: 15 times
Been thanked: 14 times

DanielP cieszę się, że film się podoba :).
GrandeOW do tego czasu może będzie już też morskie :). O ile samo akwarium na żywo jest ładne, to według mnie nie najlepsze z tych co widziałem, za to nowa część ZOO dla mnie jest powalająca, po prostu bajer.
Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking
www.Akwarysta.EU - portal informacyjny
www.CoralPlanet.eu - sklep z akwarystyką morską
GrandeOW
Posty: 676
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 07:38
3
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Imię: Tomek
Been thanked: 67 times
Wiek: 40

Koniecznie muszę zobaczyć. W 2019 roku pojechałem przy okazji Akademii Magazynu Akwarium do Łódzkiego ZOO. Przyznam, że nie spodziewałem się niczego pozytywnego, bo jeszcze na studiach tam byłem i ZOO wyglądało fatalnie, ale się mega zaskoczyłem. Pomimo tego że Orientarium było na etapie budowy i to takiej głębokiej to cała reszta pozostawiła na mnie mega pozytywne wrażanie. Powoli odliczam dni do otwarcia Orientarium i koniecznie się tam udam. Po cichu myślałem, że może jutro mi się uda zajrzeć tylnymi drzwiami, ale niestety nie da rady. W tym układzie nie pozostaje nic innego jak tylko poczekać na oficjalne otwarcie.
ODPOWIEDZ