Spotkania naszego Forum

Wydarzenia i spotkania, w których uczestniczymy.
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

eva pisze: wtorek 13 gru 2022, 07:28 @EyeQueue to jest cudowna propozycja i pięknie napisane :) (...)
Tak - fajna inicjatywa... taka rodzinna... taka mini-wigilia wawiarum mogłaby z tego wyjść... śledzik, wódeczka ;)

Mi pasuje jak coś :) będę mógł na upartego z buta podejść :) więc ja jestem "za" :)
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

eva pisze: wtorek 13 gru 2022, 07:28 [...]przedzierać się do SGGW na Ursynów.
EyeQueue pisze: poniedziałek 12 gru 2022, 18:57 metro w zasięgu
Jak komuś te 1,5 km za daleko, to jak napisałem, mogę podwieźć, bo i tak będę samochodem. A wódeczki napiję się jeszcze kiedyś z Wami. Ale nie obrażę się, jeśli będzie gdzie indziej, żeby było jasne.
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

@EyeQueue do metra nie mam za blisko, więc droga inna. Dojazd do SGGW to najpierw na nogach, potem jeden autobus/tramwaj, potem na nogach, potem autobus i długo jechania. Dla mnie to daleko, bo potem jeszcze tyle samo z powrotem po nocy. Mówiłam „nie jestem tak twarda jak EyeQueue” ;) Jestem leniwą domatorką i jest to dla mnie wyprawa jak na Antarktydę (biorąc pod uwagę temperaturę to nie ma dużej różnicy) ;)
Chyba też będziesz jechał z innej strony samochodem, ale dziękuję za propozycję, może nawet w desperacji skorzystam. Tymczasem jednak będę optować za czymś bliżej.
Dzwoniłam do Rock&Rolla. W najbliższą sobotę nie mają muzyki na żywo ani transmisji meczu!!! Może damy radę w strefie dla niepalących? @ahr Czy jak byliście ostatnio to w strefie dla niepalących dało się żyć, czy też palili?
Proponuję żeby się wszyscy wypowiedzieli, bo na razie jest 3/1 na moją niekorzyść ;)
@EyeQueue tak jeszcze powiem, że tam u Ciebie, na tym zdjęciu, wygląda bardzo miło :) Gdyby nie lokalizacja, to nie byłoby lepszego miejsca.
Jarzy
Posty: 1058
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 00:44
3
Has thanked: 61 times
Been thanked: 64 times

@eva Po ostatniej wizycie w R&R powiedziałem i podtrzymuje nadal,że nigdy więcej się tam nie pojawię.
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

Wygląda na to, że potrzebujemy ekipy Wawariańskiej, która w zimę poszwęda się po pubach w poszukiwaniu idealnej, nowej miejscówki na kolejne, noworoczne spotkania :)
Awatar użytkownika
radmac
Posty: 637
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:29
3
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 19 times
Been thanked: 84 times
Wiek: 3

Kochani. Wtopa. Choróbsko rozłożyło mnie i rodzinę. Dzieciak przytargał coś z podstawówki. Z tego co wiemy to już połowa dzieciaków ze szkoły siedzi w domach, rodzice też dostają rykoszetem.
No nie będę bucem i inie przytargam wam tego paskudztwa.
Bu.
Wawariat
Awatar użytkownika
Waldas
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 00:10
3
Lokalizacja: Warszawa/Ursynów
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times
Wiek: 49

@radmac :( ... no to dupa, bo liczyłem, ze się spotkamy, bo tak 50/50 też planuję... Ursynów +20 do bycia...
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

@radmac bardzo współczuję, dużo zdrowia! No, u mnie pół szkoły syna, w tym syn, też chorują. Ale ja na razie jestem zdrowa i planuję przyjść jeśli mnie ta infekcja do soboty nie dopadnie.
Awatar użytkownika
radmac
Posty: 637
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 22:29
3
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 19 times
Been thanked: 84 times
Wiek: 3

dzięki. ja już teoretycznie mam za sobą, bo nie gorączkuję, tylko chrychlam i kaszlę że się chałupa trzęsie. Testowany Covid/Grypa/RSV i wyszło negatywnie, więc ni cholery nie wiadomo co to.
Wawariat
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

„Radek” się wysypał (to ksywka @radmac od Adama Karwowskiego, →Drozdowo), a reszta? Już piątek, więc dobrze byłoby coś wiążąco ustalić...

Jeśli mam czekać na Was u siebie, to ul. Nowoursynowska 159, budynek 34, sala 2/50.
Obrazek
Będę jechał od Pragi Trasą Siekierkowską, ale mogę nadłożyć drogi, jeśli kogoś trzeba zgarnąć (@eva?)
Trochę piwa i orzeszków mam, kawa też chyba jest (nie pijam, to pewności nie mam). Jeśli są jakieś życzenia, to wpiszcie, skoczę do sklepu chwilę wcześniej.

Jeśli bardziej „fachowy” lokal, to chyba pora coś zaproponować.
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
eva
Posty: 2178
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 09:51
3
Lokalizacja: Ochota
Imię: Ewa
Has thanked: 483 times
Been thanked: 166 times

@EyeQueue ja niestety odpadam :( Od rana boli mnie gardło i wygląda na to, że jednak dopadła mnie infekcja syna.
Awatar użytkownika
ahr
Posty: 546
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 20:36
3
Lokalizacja: Słodowiec
Imię: Piotr
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

To chyba skorzystamy z propozycji @EyeQueue ? Najwyżej potem odwiedzimy @AquaDreams i pomożemy mu zalać akwa :D
"I may be an idiot, but I'm not stupid"
Tomek B.
Posty: 238
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 11:19
3
Lokalizacja: Warszawa
Imię: Tomek
Has thanked: 38 times
Been thanked: 21 times
Wiek: 66

Fajna impreza się szykuje :-). Ja niestety w niedziele raniutko ruszam z córka na zawody do Białki i raczej powinienem być w formie. Jako kierowca, nie narciarz :-D. Bawcie się dobrze!
Pozdrawiam :-)
Tomek B.
Jarzy
Posty: 1058
Rejestracja: poniedziałek 15 mar 2021, 00:44
3
Has thanked: 61 times
Been thanked: 64 times

@ahr Chyba zalać się PRZY akwa!
Awatar użytkownika
AquaDreams
Posty: 206
Rejestracja: czwartek 18 mar 2021, 07:52
3
Lokalizacja: Tarchomin
Has thanked: 18 times
Been thanked: 21 times

@ahr szybciej siebie zaleje niż to akwa :P O tym bliżej na spotkaniu ...

@EyeQueue gdzie najlepiej zaparkować autem ?

@Winter przyłączam się do ekipy pasjonatów "czerwonego" napoju ;)
--------
Arek
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

AquaDreams pisze: sobota 17 gru 2022, 07:52 gdzie najlepiej zaparkować autem ?
Jadąc od Doliny Służewieckiej, za przystankiem SGGW-Rektorat 01, na najbliższych światłach zawrócić. Po przeciwnej do mnie stronie Nowoursynowskiej jest parking dla gości. Jest zjazd zaocznych, ale może będzie miejsce.
Druga opcja: za przystankiem SGGW-Biblioteka 01 można skręcić na najbliższych światłach w prawo na podziemny parking, też dla gości, ale PŁATNY!
Trzecia opcja: jak nie będzie miejsca w pierwszej, dzwonić do mnie, wpuszczę przez bramkę - wypuścić też będę musiał. Można też kliknąć „domofon” (bramofon? ochronofon?) i powiedzieć, że wjeżdża się do budynku 34 w bardzo ważnej sprawie — wiezie się materiały do badań dla doktora/profesora Radomskiego z Wydziału Technologii Drewna. Nie trzeba dodawać, że będą to badania organoleptyczne...
Wtedy za bramką od razu w prawo i do końca pod budynek 34 - miejsce w sobotę powinno być bezproblemowo.
Wchodząc do budynku trzeba uważać, żeby nie połamać drzwi. Niektóre otwiera się przyciskiem, ale połowa wchodzących chce pokazać, że ma więcej siły niż automat zamykający.

Na priv wysyłam numer telefonu.

Edyta:
Ja ktoś komunikacją chce dojechać najbliżej, to metro Służew i 193 (także 401, ale tylko w dni powszednie) do przystanku SGGW-Rektorat 01, 30 m za przystankiem w prawo i jesteście pod budynkiem 34.
Ostatnio zmieniony sobota 17 gru 2022, 08:50 przez EyeQueue, łącznie zmieniany 1 raz.
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Awatar użytkownika
ahr
Posty: 546
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 20:36
3
Lokalizacja: Słodowiec
Imię: Piotr
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

To jeszcze jakąś godzinę trzeba by ustalić i widzimy się wieczorem?
"I may be an idiot, but I'm not stupid"
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

Godzina W?

Ponawiam pytanie, co dowieźć?
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Awatar użytkownika
Waldas
Posty: 197
Rejestracja: wtorek 16 mar 2021, 00:10
3
Lokalizacja: Warszawa/Ursynów
Has thanked: 12 times
Been thanked: 10 times
Wiek: 49

Czy ktoś kto będzie, i ma jakieś rośliny na pierwszy plan w nadmiarze to chętnie przygarnę
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

Waldas pisze: sobota 17 gru 2022, 13:22 Czy ktoś kto będzie, i ma jakieś rośliny na pierwszy plan w nadmiarze to chętnie przygarnę
A chcesz z jajami wypławków? ;P :D :D :D
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

EyeQueue pisze: sobota 17 gru 2022, 09:11 Godzina W?
Ja pisałem że spróbuję wpaść i póki co, wygląda na to, że się uda, ale ja dopiero bliżej 19:00 będę mógł...
Awatar użytkownika
EyeQueue
Posty: 434
Rejestracja: środa 03 lis 2021, 20:14
2
Lokalizacja: Rembertów(-Ursynów)
Imię: Andrzej
Has thanked: 12 times
Been thanked: 101 times
Wiek: 52

A nie chcesz jakiegoś badyla? ;)
Si possides amicum, in tentatione posside eum et non facile credas illi. (Sir 6:7)
Ceterum censeo Unionem Europaeam esse delendam. (EyeQueue)

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
Awatar użytkownika
ahr
Posty: 546
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 20:36
3
Lokalizacja: Słodowiec
Imię: Piotr
Has thanked: 41 times
Been thanked: 89 times

trochę sagittarii przyniosę, jakieś bucki, anubiasy i mercedesy (może się @Jarzy z Wami podzieli ;))
"I may be an idiot, but I'm not stupid"
denkmal
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 21 mar 2021, 15:42
3
Imię: Aleksander
Has thanked: 13 times
Been thanked: 16 times

ahr pisze: sobota 17 gru 2022, 14:05 trochę sagittarii przyniosę, jakieś bucki, anubiasy i mercedesy (może się @Jarzy z Wami podzieli ;))
Jarzy chłonie wszystko jak gąbka ;) więc małe szanse ...😁😁😁 Ja po nowym roku za to będę potrzebował proste rośliny, bo chce wystartować tego ziemniaka pierwszego w życiu :P
Awatar użytkownika
mario_s
Posty: 405
Rejestracja: sobota 11 wrz 2021, 21:48
2
Lokalizacja: Ochota
Has thanked: 44 times
Been thanked: 23 times

ja również planuje podjechać tylko nie wiem czy na 17 się wyrobię

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ